Albanian English German

Aktivizo Nofken/Nickun për Zemra-Chat

Me këtë formular mundeni të aktivizoni/ndryshoni fjalëkalimin/password-in e Nofkes/Nickut qe keni në përdorim tek Zemra-Chat.

Na dërgoni  Nofken, një fjalëkalim/password edhe E-Mail adresen qe keni perdor gjatë regjistrimit. Ne mundsisht mbrenda 24 Orëve do ju aktualizojm fjalëkalimin dhe nga tani do të mundeni të kyçeni në Zemra-Chat me Nofken/Nickun e juaj.

Regjistrohu falas!

 • Zgjeroje dhe thellojë rrjetin tuaj
 • Shikoni profilet dhe shtoni miq të rinj
 • Shpërndaj foto dhe video me komunitetin
 • Krijo grupin tuaj dhe behu antarë në grupet tjera

Kyçu në profilin tëndAktivitetet e fundit

 • Meda - Fajtor jam 03:48
  Meda - Fajtor jam https://www.facebook.com/pages/Emra-Com
  videos Para 2 orë
 • Gena - Te kam dashuri ft. Ervin Gonxhi 04:19
  Gena - Te kam dashuri ft. Ervin Gonxhi Composer : Ervin Gonxhi Lyrics : Ervin Gonxhi Video Production : AK Filmwork Audio Production : Threedots Productions Music video for Te kam dashuri ft. Ervin Gonxhi performed by Gena. Site: http://www.threedots.al Copyright (C) 2015 Threedots Pro ...
  videos Para 3 orë
 • friends engjelli3 dhe Melissa_EU janë tani miq
 • Arta - Falje nuk ka (Official Video) 04:34
  Arta - Falje nuk ka (Official Video) Produced by : DON ARBAS Lyrics by : ARSIM BUNJAKU Video by : FABRIKA All Rights Reserved ℗ & © ARBASOUND Facebook : https://www.facebook.com/ArtaBajrami Facebook : https://www.facebook.com/Arbasound Facebook : https://www.facebook.com/don.arba ...
  videos Para 17 orë
 • hmmm cjane keto novitete mendoni se do siellin mirekupt dhe siguri ...
  profile Para 18 orë
 • prsh uroj tju gjej sa me mire kjo fillim jave kam munguare per shkaqe shendetsore ju uroj nje jave te mbare dhe mbremje te mrekullueshme....
  profile Para 18 orë
 • friends Dukagjini-Booy dhe artemisa janë tani miq
 • Moter a te kujtohet kur e kam pas at qiken e qytetit ...si shkum ne boutique une ti e nana mej ble tesha ...kur tha ajo qika a ban me ble qet miniq ...i thash po ...a ban mej ble qito hollonke ...i thash po ...a ban mej ble qita pantolla te shkurt i thash po ....kur su duru nana i tha oj bij blej qka dush se ashtu kshtu krejt ner kule ki mi vesh ...hahhha..snejt dy dit e iku ...
  profile Para 20 orë
 • Ti do jeshe e imja se dikur te pata ..gjithmon ishim bashk kur na zinte nata ..kur me veje koken permbi gjoksin tim buzet kishin zjarr jeta kish kuptim..ti do te jesh e imja sepse prap te dua nuk harrohen castet dhe puthjet e tua ....
  profile Para 20 orë
 • Me mijra sy let me shikojn ...syt e tu kurr si mashtroj ....me mijra l'et mi ofrojne si buzen tende te embel ...me as nje nuk e ndrroj.....!!!!
  profile Para 22 orë
 • ✽¸.•♥♥•.¸✽¸.•♥♥•.¸✽ MaDoNa_MiA✽¸.•♥♥•.¸✽¸.•♥♥•.¸✽
  profile Para 1 ditë
 • helooooooooooooo pershendetjeeeeee gjith shoqerinnn timeeeeeeeeeee po ku jukommm oiii shoqeria imeee shpresoiii mirr jukommmm..........nuk ju harroii edhe pakk do te vii se um kamarr malllii per juu edhe per mekalll pak chatin hahaahuahauhauahuahuahuahuahuhuahauhu ju donn madona kosowes shummmm respekt per shoqeri time Tbukurr...:)
  profile Para 1 ditë
 • Nuk e di nese ty te pelqej .....Nuk e di nese ti me dashuron ......Por ti per mua je e vetmja ne zemren time qe ekziston ....!!!!!!
  profile Para 1 ditë
 • profile Para 1 ditë

Komentet per fotografi

Formulari kontaktues!

Nësë keni pyetje, probleme me regjistim ose deshironi të bashkepunoni me ne, mos hezitoni të na kontaktoni neformularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Komentet e videove